Jak umówić wizytę?

To bardzo proste, skontaktuj się z nami telefonicznie.
Wizyty umawiamy przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli nie możesz się dodzwonić to oznacza, że w tym momencie trwa zabieg. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

Jaki masaż wybrać?

Chcesz poprawić swój stan funkcjonalny, a może doskwiera Ci przewlekły ból lub ból po przebytym urazie, wybierz Terapię Tkanek Miękkich.
W przypadku obrzęków, uczucia ciężkich nóg zdecydowanie wybierz Terapię Obrzęku.
Jeżeli chcesz zrelaksować umysł i ciało wybierz jeden z Masaży Relaksacyjnych.
Jeżeli nie masz zbyt dużego doświadczenia z masażem, zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie i omówić swoje potrzeby, pomożemy dobrać coś odpowiedniego dla Ciebie.

O czym poinformować masażystę przed zabiegiem?

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu masażu, masażysta przeprowadza szczegółowy wywiad odnośnie stanu zdrowia, przebytych chorób czy operacji, nadwrażliwości, alergii skórnych, przyjmowanych leków, mówi o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu. Przygotuj się do odpowiedzi na takie pytania, jeżeli przyjmujesz stałe leki przygotuj ich nazwy.

Mam skierowanie lekarskie na masaż leczniczy.

Jeżeli posiadasz skierowanie lekarskie na masaż leczniczy, poinformuj nas o tym umawiając się na wizytę. Podczas pierwszej wizyty niezbędna będzie dokumentacja medyczna, zabierz ją ze sobą. Jeżeli zdecydujesz się na serię zabiegów, możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Voucher Upominkowy, jak go wykorzystać?

Aby umówić się na zabieg w ramach Vouchera Upominkowego, należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem +48 661 452 999. Proszę zabrać Voucher na wizytę i przedstawić go przed zabiegiem. Jeżeli otrzymałeś/aś Voucher na Masaż Relaksacyjny istnieje możliwość zamiany na Masaż Leczniczy Terapię Tkanek Miękkich.

Reklamy