Jak umówić wizytę?

To bardzo proste, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 661 452 999.
Wizyty umawiamy przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem. Jeżeli nie możesz się dodzwonić to oznacza, że w tym momencie trwa zabieg. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

Jaki masaż wybrać?

Kiedy doskwiera Ci ból długotrwały lub po przebytym urazie, chcesz poprawić swój stan funkcjonalny wybierz Terapię Tkanek Miękkich.
W przypadku obrzęków, uczucia ciężkich nóg czy „zbierania wody” zdecydowanie wybierz Terapię Obrzęku.
Jeżeli chcesz zrelaksować umysł i ciało wybierz jeden z Masaży Relaksacyjnych.

Jeżeli nie masz zbyt dużego doświadczenia z masażem, zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie i omówić swoje potrzeby, pomożemy dobrać coś odpowiedniego dla Ciebie.

O czym poinformować masażystę przed zabiegiem?

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu masażu, masażysta przeprowadza szczegółowy wywiad odnośnie stanu zdrowia, przebytych chorób czy operacji, nadwrażliwości, alergii skórnych, przyjmowanych leków, mówi o wskazaniach i przeciwwskazaniach do zabiegu. Przygotuj się do odpowiedzi na takie pytania, jeżeli przyjmujesz stałe leki przygotuj ich nazwy.

 

 

Mam skierowanie lekarskie na masaż leczniczy.

Jeżeli posiadasz skierowanie lekarskie na masaż leczniczy, poinformuj nas o tym umawiając się na wizytę. Podczas pierwszej wizyty niezbędna będzie dokumentacja medyczna, zabierz ją ze sobą. Jeżeli zdecydujesz się na serię zabiegów, możesz liczyć na atrakcyjny rabat.

Reklamy